3 důvody, proč byste měli vždy mít čisté auto

clean auto

Můžete mít nejhezčí auto šikoro daleko, ale pokud se o něho řádně nestarate, tak to tak ani nebude vypadat. Mnoho lidí odkládá vyčištění svého auta na později. V závislosti na tom, kde se právě nacházíte, tak špinavé auto vám může způsobit značnější problémy než jenom poškození laku. Pokud si říkáte, proč by to mělo být tak důležité, tak pojd’me se podívat na následující body. 

Randění ve velkém stylu

Není žádným tajemstvím, že jak muži, tak i ženy posuzují své partnery podle auta. Takže logicky hezké a čisté auto vám určitě přidá pár plusivých bodů. Jelikžo každý ví, že auto je součástí celkového vašeho balíčku, který můžete nabídnout, tak ta námaha mít čisté auto skutečně za to stojí.

Hledání nové práce

Zatímco čistý vůz nemusí být součástí oficialního popisu práce, čisté auto vám může usnadnit najít si práci. Pokud žadáte o práci, která bude po vás chtít, abyste trávili značnou část na cestách, tak je jasné, že čisté auto je nutnost. Nicméně, jestli si ted‘ říkáte, že o takovou práci nemáte zájem, tak vám řekneme, že váš potencionální zaměstnavatel si může prohlídnout auto, ve kterém jste přijeli na pohovor.

Proč by se měl dívat na auto? Jedním z důvodů může být to, že prostě chce vědět, jak organizované jste a jakou pozornost věnujete detailům. I když špinavé auto nemusí hned znamenat, že nedostanete práci, tak čisté auto vám určitě přidá nějaké ty plusové bodíky.

Řízení a klienti 

Některá práce po vás může vyžadovat, abyste své klienty čas od času svezl ve svém autě. A nebo budete muset jezdit na různá místa a hledat klienty. Tak či tak, již asi chápete, proč čisté auto vám rozhodně neuškodí. Můžete mít na sobě skvělé padnoucí oblečení, mít nejnovější technologické vychytávky, pokud ovšem jezdíte ve špinavém autě, tak jste okamžitě považován za méně spolehlivého.

Zdroj: http://www.lifehack.org/476994/4-reasons-why-you-should-always-have-a-clean-car

Sdílejte tento článek!